Preaload Image

Sıkça Sorulan Sorular

Answer all of your questions

Üyelik, Ödeme ve Cayma

Teknoalmanca.com sisteminde ödemeler yıllıktır. Bir kez ödeme yapınca ödeme tarihinden itibaren bir yıl boyunca kullanabilirsiniz.
Teknoalmanca.com sisteminde IBAN numarasına havale/EFT, üye onay kodu ve kradi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemeler bankalar birliği denetiminde olan iyzico sisteminden yapılmaktadır. Kart bilgileriniz kesinlikle teknoalmanca.com sisteminde tutulmamaktadır.İyziko sisteminde farklı kartlara farklı taksit seçenekleri sunulmaktadır.
Üye onay kodu yüz yüze satış elemanlarımız tarafından kullanılmaktadır. Ödemenizi yapıp üye onay kodu edinerek birilerine hediye etmek isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Eğitim paketleri

120 adet video konu anlatım, 120 adet A1 sertifika sınavına hazırlık video anlatım ve diğer interaktif eğitim materyallerinden oluşmaktadır. Bu seviyeyi bitiren bir öğrenci aşağıdaki becerileri kazanmış olur,
Dinleme: Benimle, ailemle ve yakın çevremle ilgili tanıdık sözcükleri ve çok temel kalıpları, yavaş ve net konuşulduğunda anlayabilirim.
Okuma: Katalog, duyuru ya da afiş gibi yazılı metinlerdeki bildik adları, sözcükleri ve çok basit tümceleri anlayabilirim.
Karşılıklı Konuşma: Karşımdaki kişinin söylediklerini daha yavaş bir konuşma hızında yinelemesi ve söylemek istediklerimi oluşturmada bana yardımcı olması koşuluyla, basit yoldan iletişim kurabilirim.O anki gereksinime ya da çok bildik konulara ilişkin alanlarda basit sorular sorabilir ve cevap verebilirim
.Sözlü Anlatım: Yaşadığım yeri ve tanıdığım insanları betimlemek için basit kalıpları ve tümceleri kullanabilirim.
Yazılı Anlatım: Kısa ve basit tümcelerle kartpostal yazabilirim. Örneğin; Tatil kartpostalıyla selam göndermek gibi. Kişisel bilgi içeren formları doldurabilirim Örneğin: Otel kayıt formuna isim, uyruk ve adres yazmak gibi.
Toplam 110 adet video konu anlatım ve interaktif materyaller ile fiziksel bir kursta anlatılanlardan çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Bu eğitim paketini tamalayan kişi
Dinleme: Beni doğrudan ilgilendiren konularla ilişkili kalıpları ve çok sık kullanılan sözcükleri anlayabilirim. (Örneğin; En temel kişisel ve ailevi bilgiler, alışveriş, yerel çevre, meslek). Kısa, net, basit ileti ve duyurularda ki temel düşünceyi kavrayabilirim.
Okuma: Kısa ve basit metinleri okuyabilirim. İlanlar, kullanım kılavuzları, mönüler ve zaman çizelgeleri gibi basit günlük metinlerdeki genel bilgileri kavrayabilir ve kısa kişisel mektupları anlayabilirim.
Karşılıklı Konuşma : Bildik konular ve faaliyetler hakkında doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve alışılmış işlerde iletişim kurabilirim. Genellikle konuşmayı sürdürebilecek kadar anlamasam da kısa sohbetlere katılabilirim.
Sözlü Anlatım: Basit bir dille ailemi ve diğer insanları, yaşam koşullarımı, eğitim geçmişimi ve son işimi betimlemek için bir dizi kalıp ve tümceyi kullanabilirim.
Yazılı Anlatım: Kısa, basit notlar ve iletiler yazabilirim. Teşekkür mektubu gibi çok kısa kişisel mektupları yazabilirim.
Online dersler özel ders ve grup dersi olarak öğretmenlerimiz ile yapacağınız görüşmeden sonra anlaşırsanız anlaştığınız fiyat üzerinden Türkiye'nin her yerine yapılmaktadır.
Diğer eğitim paketlerinin içeriğini görmeniz için ilgili eğitim paketi içinde ödeme yapmanız gerekmektedir.

Cevap Bulamadıysanız Bizimle İletişime Geçin